Поиск

Добавить в RSS-ленту

Human Rights Watch: США та ЄС закривають очі на порушення прав людини

февраля 1, 2008

США та Європейський Союз закривають очі на порушення прав людини, прикриваючись твердженнями про демократію. Такого висновку дійшли експерти Хьюман Райтс Вотч у щорічній доповіді про права людини у світі.

Штати та ЄС дозволяють Пакистану та Кенії називати себе демократіями, всупереч сумнівним виборам у цих країнах - заявляють правозахисники. Дісталося від міжнародної організації і Росії. Вона разом з Нігерією, Бахрейном, Йорданією та Таїландом, потрапила до групи країн, які також безпідставно називають себе демократичними. Не обійшли увагою і Туреччину. Експерти занепокоєні станом свободи слова у цій країні. А небажання Берліна та Парижа бачити Анкару в Євросоюзі, розхолоджують і тих ентузіастів, які просувають реформи заради вступу в ЄС - вважають у Хьюман Райтс Вотч.

Дісталося від правозахисників навіть міжнародним організаціям. ОБСЄ засудили за дозвіл Казахстану, країні далекій від демократичних ідеалів, головувати в ОБСЄ у 2010-му.




|


  1. февраля 1, 2008 @ 11:03 пп
    Саша пишет:

    Сколько людей- столько и мнений.
    Эти эксперты- тоже люди.

    Надо найти какие-то более осязаемые критерии оценки, чем «мнение экспертов».
    А если, например, считать критерием свободы уровень доходов на душу населения?

    Кто у нас тогда окажется впереди (позади) планеты всей?

  2. февраля 2, 2008 @ 12:37 дп
    MAG пишет:

    Та воно-то так, думки різні, але ж критерії оцінювання досить чіткі, нерозпливчасті. Йдеться ж не про те хто кращий, а хто гірший взагалі, а про дотримання прав людини.

    От в Німеччині з 1934 по 1941 зарплати, працевлаштування та програми державного рівня вражали.

  3. февраля 3, 2008 @ 7:59 дп
    Саша пишет:

    Отчасти потому немецкий народ так активно и поддержал «бесноватого», несмотря даже на очевидно параноическое отношение к другим народам, и прочие «нестыковочки».

    Ну критиковать-то мы все мастаки.
    А предложить свой вариант?

    Всё-таки в условиях возобновившегося соперничества США и России у меня независимость западных (и российских тоже) экспертов не очень-то вызывает доверие.
    Сразу возникает вопрос: «Кому выгодно?» :)

  4. февраля 5, 2008 @ 10:39 дп
    Mixter пишет:

    Турцию никто в ЕС не возьмет. Не потому, что демократии нет. А потому, что по производительности и плодовитости — Турки опасные конкуренты Европейцам.

    На всякий случай: Я так думаю… :)

  5. февраля 5, 2008 @ 5:01 пп
    MAG пишет:

    От і я про це ж — це не показник.

    Ну принаймні не комунізм і не фашизм. І не штатівський демократичний імперіалізм.

    Тю, та вони ж критикують всіх :-) Кому це вигідно? :-)

    то Мікстер: Ви про що, турків і так в ЄС хоч ж»й жуй. Та і для банківської системи багатих країн корисно мати амортизатор. Приймають же не на рівних правах. Так що думаю фішка не в цьому.


|
RSS feed отзывов к статье |





Оставить отзыв